Oturma OdasıSalon

Kış Dekorasyonu İçin Dekorasyon Fikirleri

Kış ayları için evinizi uygun şekilde döşemek istiyorsanız bu isteğinizi daha çok oturma odasında ve yatak odasında uygulayabilirsiniz. Diğer alanlar kış dekorasyonu için arka planda kalır.

Kış dekorasyonunda yatak odalarınızı düzenlemek için ilk olarak pikeleri kaldırmakla işe başlayın. Yazlık olan çarşaflardan vazgeçerek daha kalın ve içinizi ısıtacak renklerde çarşaflar kullanmaya başlayın. Bunun yanında yatak odasında yere serdiğiniz halıları odanın her yerine gelecek şekilde büyük tercih edin. Yatak odasında kış mevsiminde yeşillik görmek isteyenler küçük çam fidelerinden faydalanabilirler.

Kış dekorasyonunda salon içinde değişik ısıtıcılar kullanarak fark yaratabilirsiniz. Taşınabilir olan dekoratif ısıtıcılar salonunuza büyük bir fark getirecektir. İsterseniz salon içine şık bir şömine yaptırarak salonda kış dekorasyonu yapabilirsiniz.

Kış aylarının en popüler aksesuarları içinde çam ağaçları, noel baba yastıkları ve kozalaklar gelir. Bu aksesuarları daha çok oturma odalarınızda kullanmayı tercih edin. Edineceğiniz kalın ve küçük bir halı oturma odanızı daha sevimli bir görünüme getirir. Ayrıca kullanacağınız çizgili ve renkli battaniyeler oturma odanızın bir köşesinde dekoratif bir öğe şeklini alır.

Yerlerde kullanacağınız renkli minderlerde kış ayları için iyi bir dekorasyon fikridir. Koltukta oturmaktan sıkılanlar için iyi bir alternatif olan renkli minderler sizi hem sıcak tutacak hem de renkleriyle içinizi ısıtacak. Oturma gurubunuzun rengine uygun büyük minderlerden edinerek bu farklılığı odalarınıza dizayn edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu