BanyoÇocuk OdasıGenç OdasıMutfakOturma OdasıSalonYatak Odası

Stüdyo evler için dekorasyon önerileri

Stüdyo evler için dekorasyon önerileri bulunduğumuz bu yazıda stüdyo daireler için ufak ama hayat kurtarıcı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Stüdyo Ev Dekorasyon Önerileri

Stüdyo evler küçük ve daha çok tek yaşayanların tercih ettiği ev türlerindendir. Eviniz küçük diye panik yapmanıza gerek yok. En doğru dekorasyon yöntemiyle evinizi diğer daireler kadar şık bir hale getirebilirsiniz. Bu küçük daireleri en doğru şekilde kullanacağınız dekorasyon fikirleriyle daha verimli şekilde kullanacaksınız.

Duvar Rengini Doğru Belirleyin

Stüdyo dairelerde duvar rengini iyi tespit edebilmek çok önemlidir. Koyu renklerin basık açık renklerin ise daha çok aydınlık bir görünüm verdiğini unutmayın. Bu nedenle dairenizi olabildiğine açık bir renge boyamaya özen gösterin. Stüdyo dairelerde ne kadar açık renk kullanırsanız o kadar iyi. Stüdyo dairenizde yer alan bir balkon çok kullanmadığınız bir alansa balkonu tamamen kapattırın. Size bir erzak bölgesi veya giyim dolabı koyabileceğiniz alternatif bir alan yaratmış olacaksınız.

Aksesuarlara Önem Verin

Mutfağım neden bu kadar sade ve küçük diye üzülmenize gerek yok. Bu sade görünümü bir anda dağıtmak için şık aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Şık bir avize mutfağın havasını birden modern bir görünüme sokacaktır. Bununla beraber farklı aksesuarlar kullanarak da mutfağı modern görünüme sokabilirsiniz. Mutfak alanı dar ise; küçük aksesuarların hepsini bir arada kullanmayın.

Bitki Yetiştirin

Evinizin basık enerjisi hoşunuza gitmiyorsa evinizde mutlaka canlı bitkilerden yararlanın. Kullanacağınız güzel bir orkide yada gül tarzı çiçekler evinizin enerjisini birden bire yükseltecektir.

Bu yazımızda stüdyo evler için dekorasyon önerileri sunduk. Daha fazla öneri için İnşaat Dekorasyon‘u takipte kalın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu